Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Засідання районного методичного об’єднання вихователів дітей 5-річного віку

  19лютого 2019 року на базі ЦРД «Сонечко» смт.Драбів проведено районне методичне об’єднання вихователів дітей 5-річного віку з проблеми: «Використання інноваційних педагогічних технологій в освітньому процесі  старших дошкільників».

Тема: Набуття компетенцій дитиною 5-го віку  у різних видах діяльності.

У ході заходу педагоги району презентували виставку навчальних посібників, дидактичних ігор для набуття дошкільниками різних видів компетенційдля реалізації завдань Базового компонента дошкільної освіти в Україні.

  Керівник  районного методичного обєднання Михлик О.А.. презентувала присутнім особливості розвитку особистості дитини в умовах застосування інноваційних педагогічних технологій.

Завідувач ЦРД «Сонечко» смт.ДрабівСкорофатова З.Т. проінформувала присутніх про співпрацю адміністрації закладу, місцевих органів самоврядування, батьківської громадськості  по створенню сучасних умов для формування різних видів компетенцій дошкільників.

  Майстер-клас щодо використання інноваційних технологій для формування логіко-математичної компетентності у роботі з дітьми старшого дошкільного віку та їх ролі у якісній підготовці дітей до школи провелавихователь ЦРД «Сонечко» смтДрабівЛенда Л.В.. Педагог також провела практичну роботу з дітьми старшого дошкільного віку з використанням паличок  Кюізенера та блоків Дьєнеша.

  Реалізацію ідеї інтеграції освітніх ліній  «Дитина в соціумі», «Дитинав сенсорно-пізнавальному просторі»,«Дитина у природному довкіллі» у ході організації освітнього процесу з дошкільниками  презентувала вихователь ЦРД «Сонечко» смтДрабів Скляр Н.В.

      З інноваційними технологіями  в образотворчій діяльності для розвитку творчого потенціалу старших дошкільників ознайомила колег вчитель образотворчого мистецтва ЦРД «Сонечко» смтДрабівКубрушко В.М., яка провела майстер – клас з означеної проблеми.

 Педагоги дошкільники району почерпнули для себе кращий досвід використання новітніх освітніх технологій, сучасних форм організації освітнього процесу із старшими дошкільниками.

 

Методист районного методичного кабінету                        О.М.Просяник« повернутися до списку новин