Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Сезон оздоровлення розпочато

  Дбаючи про розвиток фізичної культури, спорту та пропагуючи здоровий спосіб життя серед освітян, Профспілка працівників освіти і науки спортивно-оздоровчий сезон розпочала традиційною обласною Спартакіадою педагогічних працівників закладів освіти.

  Цього року у змаганнях її заключного етапу, що відбулися 21 квітня на КП «Центральний стадіон» м. Черкаси, взяли участь освітяни у складі 25 команд районів і міст області.

  У напруженій спортивній боротьбі з великим бажанням кожного з учасників продемонструвати особисту майстерність та відповідальністю за результати командної першості проходили змагання з видів спорту, запропонованих Положенням про проведення обласної Спартакіади, а саме: з шахів, шашок, настільного тенісу, бігу на середні дистанції, стрибків у довжину, силових вправ на підтягування на перекладині для чоловіків, згинання і розгинання рук в упорі для жінок та дартсу.

  Збірна команда освітян Драбівщини теж взяла участь в означеному заході, посівши 11 загальнокомандне місце. Приємно відзначити, що призерами в особистій першості з окремих видів спорту стали: Чурута Леонід Петрович – ІІ місце з настільного тенісу, Пшеченко Володимир Миколайович – ІІІ місце з легкої атлетики, Левченко Артур Миколайович та Степаненко Тетяна Юріївна – ІІІ місце з шашок. Переможці та призери у особистій першості були нагороджені медалями та грамотами обкому Профспілки. Члени президії районної організації Профспілки працівників освіти щиро вітають призерів із перемогою та бажають нових спортивних досягнень.

  Учасники змагань подякували організаторам за проведення Спартакіади, висловили побажання щодо організації обласних змагань, як з окремих видів спорту, так і комплексних Спартакіад у майбутньому.« повернутися до списку новин