Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Колегія відділу освіти

  23 червня 2017 року у залі Будинку дитячої творчості відбулася колегія  відділу освіти.

  У роботі колегії взяли участь начальник відділу освіти райдержадміністрації Рудченко Тамара Василівна, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Перетятько Валентина Олексіївна, працівники відділу освіти, керівники  загальноосвітніх  навчальних закладів району та Будинку дитячої творчості.

  Під час роботи колегії  розглядалися питання про проведення атестації Рецюківського НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – днз» (Кріль Р.Я. – методист районного методичного кабінету); про підсумки роботи з цивільного захисту за 2016 – 2017 навчальний рік (Баштан В.П. – інженер з охорони праці відділу освіти райдержадміністрації); про стан викладання предмету  «Фізична культура» та стан фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільних навчальних закладах (Кріль Р.Я. – методист районного методичного кабінету); про підсумки відпочинку та проведеня оздоровлення дітей влітку 2017 року (Вольф Л.Г. – методист районного методичного кабінету); про підсумки гурткової роботи в навчальних закладах району та Будинку дитячої творчості (Вольф Л.Г. – методист районного методичного кабінету, Засенко Н.А. - директор Будинку дитячої творчості); про роботу органів учнівського самоврядування (Масюк О.Ю. – методист Будинку дитячої творчості).

  Рудченко Т.В. у своєму виступі подякувала  керівникам освітніх закладів району за хорошу роботу, побажала здоров'я, успіхів у їхній подальшій діяльності та гарного літнього відпочинку.

 За результатами засідання колегії були прийняті відповідні рішення.« повернутися до списку новин