Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Районна серпнева конференція педагогічних працівників Драбівського району

30 серпня 2017 року у залі районного Центру культури і дозвілля смт Драбів відбулася районна серпнева конференція педагогічних працівників Драбівського  району. На педагогічному зібранні було підведено підсумки  2016/2017 року та поставлено завдання на 2017/2018 навчальний рік.  В роботі конференції взяли участь голова Драбівської районної державної адміністрації Іван Володимирович Гайдай, голова районної ради Володимир Дмитрович Дзега, начальник Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерій Вікторович Данилевський, кандидат історичних наук, доцент кафедри туризму і готельно-ресторанної справи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Костюкова Олена Іванівна, керівники структурних підрозділів адміністрації району, депутат Черкаської обласної ради, делегації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних закладів освіти району, голови профспілкових організацій навчальних закладів,  голови  селищних та сільських рад, представники громадськості.

З вітальними словами та оголошенням регламенту роботи конференції виступила  начальник відділу освіти Драбівської районної державної адміністрації  Рудченко Тамара Василівна, яка  привітала учасників серпневої конференції, побажала їм міцного здоров’я та закликала всіх до активної роботи.

 

Традиційно засідання серпневої конференції розпочалося із вшанування пам’яті тих педагогічних працівників, хто протягом багатьох років віддавав свої знання і уміння благородній справі - навчанню і вихованню підростаючого покоління, впродовж свого життя примножував кращі традиції освітян району, а в 2016-2017 навчальному році навічно пішли з життя.  Їх світлу пам’ять вшанували хвилиною мовчання.

У районі стало гарною традицією  вітання молодих спеціалістів, які пов’язали свою освітянську долю з Драбівським районом. В цьому навчальному році в навчальні заклади району прибуло 5 молодих спеціалістів. З побажаннями щастя, міцного здоров’я, горіння та творчості в праці, щедрих педагогічних ужинків, любові від учнів та поваги від колег звернулася до молодих педагогічних працівників  Ольга Іванівна Канай, Заслужений учитель України, директор Золотоношківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

 На конференції з завданнями для освітян Драбівщини виступили голова Драбівської районної державної адміністрації Гайдай Іван Володимирович та голова Драбівської районної ради Дзега Володимир Дмитрович, начальник Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Валерій Вікторович Данилевський. Після вітального слова, відбулося нагородження Почесними грамотами педагогічних працівників.

До початку навчального року була проведена велика робота по виділенню коштів на придбання нового шкільного автобуса. Голова районної державної адміністрації Івани Володимирович Гайдай , голова районної ради Володимир Дмитрович Дзега та начальник Управління освіти і науки Валерій Вікторович Данилевський вручили ключі від шкільного автобуса директору Драбово-Пристанційної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Людмилі Іванівні Черновій.

З доповіддю: «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2016-2017 навчальному році та пріоритетні завдання на 2017-2018 навчальний рік», під час якої було проаналізовано розвиток дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти району, накреслено завдання на новий навчальний рік. Тамара Василівна подякувала керівникам району, сільським головам, педагогічним працівникам, батькам, спонсорам за допомогу в підготовці навчальних закладів до нового  навчального року.

До слова були запрошені депутат обласної ради Плічко Григорій Іванович, помічник депутата обласної ради Романа Петровича Буданцева Юлія Шевченко та доцент кафедри туризму і готельно-ресторанної справи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Костюкова Олена Іванівна. В урочистій атмосфері були вручені подарунки  навчальним закладам району та грамоти освітянам.

Конференцію продовжили виступи Шевчук Валентини Степанівни, завідувача районного методичного кабінету відділу освіти; Ситник Валентини Іванівни, завідувача Центру розвитку «Берізка» смт Шрамківка; Мануйленко Аркадія Георгійовича, заступника директора з навчально-виховної роботи Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ступенів; Снітко Наталії Іванівни, вчителя початкових класів Драбівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка – гімназія» щодо впровадження компетентнісного підходу при формуванні змісту освіти та підвищення якості освітніх послуг.

В завершальному виступі голови районної організації профспілки працівників освіти і науки України Перетятько Валентини Олексіївни, яка відзначила, що з початку навчального року буде оплачуватись під’їзд вчителів до навчальних закладів та підвищиться оплата за престижність педагогічної праці до 15%. Після привітального слова відбулося нагородження Почесною грамотою Черкаського обкому профспілки працівників освіти і науки України.

          За результатами серпневої конференції працівників освіти, ознайомившись з Концепцією нової української школи, змінами до програм початкової та базової школи, враховуючи результати аналізу стану справ в освітній галузі Драбівського району, була ухвалена резолюція та визначено комплекс заходів на 2017/2018 навчальний рік.« повернутися до списку новин