Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Засідання районної школи новопризначеного керівника закладів дошкільної освіти з проблеми:«Формування ключових компетентностейкерівника закладів дошкільної освіти»

13 листопада 2018 року на базі  ЦРД «Сонечко» смтДрабів  проведено  засідання районної школи новопризначеного керівника закладів дошкільної освіти з проблеми:«Формування ключових компетентностейкерівника закладів дошкільної освіти».

Мета заходу:навчання педагогів сучаснихтеоретичних та практичних знань щодо ефективного і правильного документування управлінської інформації, оформлення організаційно-розпорядчих документів.

У ході заходуметодист  районного методичного кабінету  Просяник О.М. привернула увагу присутніх до основних складових  управлінської діяльності керівника закладу дошкільної освіти, провела педагогічний брифінгщодо особливостей ведення ділової  документації у контексті  управлінської діяльності керівника закладу дошкільної освіти згідно з Інструкцією з діловодства у дошкільних навчальних закладах, затвердженою наказом МОН, МС України управління освіти № 1059 від 01.10.2012.

  Майстер-клас та практикум щодо роботи з наказами з урахуванням змін у законодавстві, про класифікацію наказів,розподіл їх за видами залежно від строків зберігання, розподіл наказів за групами залежно від строків зберігання, формування справ з наказами, розподіл наказів з кадрових питань,реєстрацію наказів, ведення документації з організації харчування дітей та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу провели досвідчені керівникизакладів дошкільної освіти  «Калинка» с.Золотоношка Лисенко С.І. та Центру розвитку дитини «Сонечко» смтДрабів Скорофатова З.Т.

       Новопризначені  керівникиотримали практичні навичкипідготовки справ до передачі для архівногозберігання.

  У ході  засідання круглого  столу«Запитуйте – відповідаємо» слухачіотримали  відповіді на запитання щодо особливостей управлінської діяльності керівника в умовах реформування   Нової української школи.

Підготувала  та провела  методист районного

методичного кабінету   О.М. Просяник« повернутися до списку новин