Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Районний кубок з волейболу серед освітян

  З метою пропаганди здорового способу життя серед працівників закладів освіти району, організації їх активного відпочинку традиційно, у дні березневих канікул, проводиться районний турнір з волейболу  серед педагогічних працівників навчальних закладів Драбівського району. Цей спортивний захід шанований серед працівників освіти, бо ж присвячений він пам’яті колишнього вчителя фізичного виховання Кононівської ЗОШ І-ІІІ ст. Віктора Ситника.

  28 березня, за сприяння районної організації Профспілки працівників освіти, у спортивній залі районного Центру культури і дозвілля були проведені змагання серед освітян – прихильників волейболу. Участь у волейбольному поєдинку взяли команди, які, відповідно до Положення, були сформовані на добровільній основі. У напруженій і  цікавій боротьбі на спортивному майданчику перемога дісталася команді «Драбів». Друге місце виборола команда «Білоусівка», а третє – команда «Шрамківка». 

  Відповідно до Положення про районний кубок з волейболу на приз В.Ситника, команди – переможці були нагороджені грамотами райкому Профспілки та грошовими винагородами, а головний приз змагань – перехідний Кубок до наступного року має честь зберігати команда освітян «Драбів». Разом з тим, голова районної організації Профспілки працівників освіти В.Перетятько вручила Почесну грамоту Черкаського обкому профспілки працівників освіти і науки України Володимиру Петровичу Савіську, голові первинної профспілкової організації Шрамківської ЗОШ І-ІІІ ст., капітану команди «Шрамківка», активному учаснику та ініціатору проведення цього спортивного заходу.

  Президія районної організації Профспілки працівників освіти вітає учасників цього спортивного заходу, бажає успіхів та нових перемог, а також сподівається на гідну участь команди освітян району в обласній Спартакіаді педагогічних працівників, яка відбудеться 21 квітня у м.Черкаси.

  Щиро дякуємо начальнику відділу культури райдержадміністрації С.І.Орел та директору Драбівського РЦКД за сприяння у проведенні районного турніру з волейболу.« повернутися до списку новин