Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Свято 1 Вересня!

      1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

       В 31 навчальному закладі Драбівського району відбулися яскраві і незабутні, як для першокласників, так і для випускників, урочисті лінійки з нагоди 1 Вересня – Дня Знань. На святі були присутні батьки, спонсори, депутати різних рівнів, які прибули на свято з подарунками та напутніми словами.

     Голова Драбівської районної державної адміністрації Іван  Володимирович Гайдай , голова районної ради  Володимир Дмитрович Дзега, заступник голови райдержадміністрації Світлана Іванівна Коршак, начальник відділу освіти райдержадміністрації Тамара Василівна Рудченко побували на святі в Драбівському  НВК «ЗОШI – III ступенів ім. С.Васильченка - гімназії », яка визнана серед 29 навчальних закладів Черкаської області інноваційною.  Для підготовки даного навчального закладу до нового навчального року було виділено з бюджетів різних рівнів, спонсорських коштів більше 4 млн. грн. Також на святі були подаровані сертифікати на встановлення лінгафонного кабінету, компютерного класу. Протягом вересня також буде встановлено навчальні кабінети фізики, хімії та біології. Тож успішного навчального року всім школярам та їх педагогам у мирній Україні.« повернутися до списку новин