Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Вітання з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

  Щороку в перший день літа, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей -   прекрасне свято радості й добра, дитячого галасу і усмішок, у яких стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше і загартоване проблемами серце.  

  Дорогі діти! Шановні батьки!

 Щиро вітаю вас зі святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

 Стало доброю традицією щороку у цей день влаштовувати різні розважальні та соціальні заходи, присвячені дітям. Проте, цього року, в умовах карантину, заплановані заходи   проходять в онлайн-режимі. Вихователі дошкільних установ, класні керівники, педагоги-організатори закладів освіти надіслали привітальні листівки своїм вихованцям та організували для них акції, онлайн-зустрічі, челенджі, онлайн-вікторини, онлайн-флешмоби.

Учні  та вихованці районного Будинку дитячої творчості  долучились до участі в  онлайн-виставках малюнків на папері «Моє дитинство», «День дитинства й миру на землі», складання віршів до святкового дня «Дитинство наше – в нас одне!», демонстрації фоторобіт щасливого дитячого дозвілля «Діти радіють літу», показу  книжкових виставок для дітей «Хай дітвора у мирі лиш зростає», онлайн-пісні «В день дитинства – в селах, у містах, розкривайся, пісне, на вустах!».

Ми пам’ятаємо, що діти – наш найдорожчий скарб, наше натхнення і майбутнє. Ми гордимося майбутнім нашої держави, нашими учнями і вихованцями: юними науковцями та знавцями рідної мови, юними поетами  та художниками,юними музикантами та спортсменами

    Ми знаємо, що саме ми, дорослі, відповідаємо за добробут та щастя дітей, тому турбота про них і захист їхніх прав є нашим головним обов’язком. Щодня ми повинні зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, щоб наші сини і доньки знали, що ми їх любимо і бажаємо їм радісного і безхмарного дитинства! Разом з тим ми повинні зробити все можливе, щоб їхнє майбутнє було квітучим, радісним та спокійним.

Тож давайте сіяти в дитячих серцях зерна поваги, толерантності, взаєморозуміння, турботи та любові.

    У Міжнародний день захисту дітей бажаю кожній дитині міцної сім'ї та всього необхідного для безтурботного дитинства, нехай  кожен із маленьких мешканців нашої землі буде щасливим.

  Нехай усі мрії і задуми завжди збуваються!

     

 « повернутися до списку новин