Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Відбулося засідання колегії відділу освіти за підсумками 2019 року

                                                    

24 грудня 2019 року в  Великому залі Будинку рад    відбулось   засідання колегії відділу освіти  Драбівської районної державної адміністрації, у якому взяли участь  Людмила Рудик, заступник голови   районної державної адміністрації,члени колегії, директори та заступники директорів закладів загальної середньої освіти, завідувачі  закладів дошкільної освіти, методисти районного методичного кабінету відділу освіти, працівники відділу освіти.

     Перед початком засідання присутні оглянули виставку дитячих виробів «Новорічний сувенір» та отримали новорічно-різдвяні вітання від привітальної групи районного Будинку дитячої творчості.

Начальник відділу освіти Валентина Шевчук підвела підсумки роботи у 2019 році та коротко охарактеризувала реалії та перспективи освітньої галузі району у 2020 році.

На колегії розглянуто актуальні питання освітньої галузі:

Про районну цільову програму «Інноваційні навчальні заклади Драбівщини» на період до 2020 року  інформувала Наталія Легоша, в.о. завідувача районного методичного кабінету відділу освіти районної державної адміністрації та керівники закладів освіти, які увійшли до означеної програми.

Про виконання районної програми розвитку дошкільної освіти на 2012-2022 роки  повідомила Олена Просяник, методист районного методичного кабінету відділу освіти районної державної адміністрації.

Про стан протипожежної безпеки та цивільного захисту в закладах освіти інформував Сергій Рибалка, начальник групи з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти відділу освіти районної державної адміністрації.

Про підсумки виконання бюджету за 2019 рік та бюджет на 2020 рік  інформувала Ганна Кравцова, старший економіст централізованої бухгалтерії відділу освіти районної державної адміністрації.

Про план роботи відділу освіти районної державної адміністрації на 2020 рік повідомила Ірина Лук’яновець, головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації. 

Проекти рішень по даних питаннях прийнято одноголосно.

По завершенню колегії проведено інструктивно-методичну нараду.

Презентація "Підсумки 2019: реалії та перспективи"

 « повернутися до списку новин