Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Свято серця і душі

  Школа, діти, вчителі… Слова усім відомі і знайомі, але в кожного вони викликають свої спогади, емоції та почуття. Найчастіше – це дитинство, сміх, радість спілкування з друзями-однокласниками, веселі ігри, уроки, перерви, свята і вчителі, від яких кожен узяв щось для себе і які спливають час від часу в пам’яті. Слова, сказані ними, живуть у кожному з нас, і ми зберігаємо їх у своїй душі, як безцінний скарб.

 Школа… Тут ми бурхливо жили, училися, росли і мужніли. Тепер вона живе в нас тихо і непомітно, але завжди готова зринути у пам’яті в будь-яку хвилину.

2 листопада відбулися урочистості з нагоди 135-річного ювілею Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка-гімназія».

 Свято розпочалося із театралізованого дійства, під час якого була презентована історія навчального закладу, починаючи із 1883 року і до наших днів. Згадали і про директорів, які в різні часи очолювали Драбівську школу, і про видатних випускників та вчителів навчального закладу. 

 Потім учнів та педагогів зі святом привітала директор школи Бугай Л.М., яка наголосила, що школа – це не тільки стіни, насамперед, це – дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Школу створюють люди небайдужі, творчі, цікаві, ініціативні, від яких залежать шкільні традиції. Саме вони визначають стиль школи: у навчанні, у житті, у майбутньому. 

 Привітали педагогічний колектив та дітей зі святом заступник голови райдержадміністрації Рудик Л.М., заступник голови районної ради Богославець Т.В., начальник відділу освіти Рудченко Т.В., депутат обласної ради Плічко Г.І., голова районної профспілкової організації Перетятько В.О., голова батьківської ради школи Баштан В.П., ветерани навчального закладу, випускники минулих років та друзі.

 У цей день звучали музичні й поетичні привітання у виконанні дітей, учителів, батьків педагогам і учням, усім тим, чия доля пов’язана з Драбівською школою. Це були щирі побажання творчих злетів і натхнення, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. А школі всі бажали процвітання і розвитку в майбутньому. 

 Це була не просто зустріч, це було свято, наповнене радістю, теплотою і любов’ю. Малиновий передзвін прожитих років у школі звучав не лише в пам’яті, а і в серці кожного присутнього.« повернутися до списку новин