Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Про перші результати основної сесії ЗНО-2020випускників Драбівщини

    Завершилася  основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання, яка тривала з 25 червня по 17 липня 2020 року.

        На інформаційних сторінках учасників розміщено перші результати зовнішнього незалежного оцінювання  з двох предметів: математики та фізики.  «Учасники можуть   завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів», - повідомили в УЦОЯО.

     Маємо перші успіхи   випускників Драбівщини, які цьогоріч були учасниками екзаменів з математики (44 учні) та фізики (11 учнів).

     Випускники Драбівського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В.Васильченка-гімназія» Задорожня Ольга та Ситник Максим отримали 11 балів з математики.  Жуков Максим із Шрамківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів продемонстрував найкращі знання з фізики і отримав 12 балів та  11 балів - з математики.

           Щиро вітаємо випускників, які отримали найвищі результати, їхніх батьків, педагогічні колективи означених закладів освіти!

   Наступні результати учасники ЗНО з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології отримають до 25 липня, а з географії та хімії – до 29 липня 2020 року. 

 « повернутися до списку новин