Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

 

   Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято - День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України від 19-го жовтня № 3528-XII.

      Не дивлячись на виниклі економічні та інші труднощі, які випали на долю нової незалежної української держави, діючому складу українських військових вдалося не лише зберегти високий професіоналізм, боєготовність і хороші армійські традиції, але і стати однією з найсучасніших і боєздатних армій на пострадянському просторі.

        У переддень святкового дня, на честь Збройних Сил України, класними керівниками шкіл району були проведені тематичні години спілкування «Є така професія – Батьківщину захищати», бесіди «Наша Батьківщина – Україна», відеоурок «Герої будуть жити у наших серцях», організовано покладання квітів до могил воїнів, які загинули під час виконання священного обов’язку, меморіальних дошок.

                        

     Учителем предмету «Захист України» Погребської ЗОШ І-ІІІ ст. підготовлено урок-диспут для учнів 10-11 кл. «Минуле і сьогодення української армії», а класними керівниками закладу організовано виготовлення інформаційних стіннівок «Збройні сили України», виставку поробок «Оберіг для військового».

       Учні Степанівської ЗОШ І-ІІ ступенів взяли участь у загальношкільному заході «Козацькі розваги», а для учнів 9-11 класів Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено виховний захід «На захист рідної землі». До перегляду документального фільму «Непокірна Україна» долучились учні 5-11 класів Перервинцівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ошкільний навчальний заклад».

      Не стояли осторонь і педагоги-організатори та шкільні бібліотекарі. Створення Пам’ятки патріота було організовано у Степанівській ЗОШ І-ІІ ст.. Цікаві книжкові виставки були розгорнуті у Перервинцівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-днз» «Богдан Хмельницький – людина, що створила епоху», онлайн-виставка Білоусівської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Ми - за Україну», Нехайківському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-днз», Золотоношківській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Драбово-Пристанційній ЗОШ І-ІІІ ступенів

  

        Доблесть і честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

         У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів і всіх благ!

Божих благословень Вам і Вашим родинам! Зі святом!

 « повернутися до списку новин