Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

День української писемності та мови у навчальних закладах Драбівського району

 9 листопада 2017 року у навчальних закладах Драбівського району проведені урочистості, присвячені Дню української писемності та мови.

 Українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Розширювати знання про красу і багатство української мови,ознайомити дітей з українськими обрядами і звичаями, пробудити почуття національної гідності, виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою – такою була мета заходів, проведених у навчальних закладах Драбівського району.

 У цей день школярі переглянули презентації про День української писемності та мови, взяли участь в інтелектуальних іграх-змаганнях «Мово моя, найдивніше диво», познайомилися з життєвим та творчим шляхом великих просвітителів слов’ян, братами Кирилом та Мефодієм.Пригадали відомості про Нестора-літописця.

 Також у цей день пройшов І етап Міжнародного конкурсу знавців рідної мови імені Петра Яцика, діти написали цікаві диктанти.

 Заходи, проведені 9 листопада, сприяли вихованню потреби зберігати, як святиню, усе те, що пов’язує нас із рідною землею: любов до національних традицій, народної мудрості, до краси та гармонії рідного слова.

Методист РМК               Вольф Л. Г.« повернутися до списку новин