Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Нарада керівників дошкільних навчальних закладів

    12 травня   2017 року на базі ЦРД «Сонечко»  смт.  Драбів  проведено нараду,  на якій  керівники ДНЗ прозвітувалися про   виконання рішень наради керівників дошкільних навчальних закладів від  03.03.2017 про проведення  гігієнічного навчання персоналу, виконанням норм харчування дітей.

   Методист  РМК  Просяник О.М.  підвела  підсумки участі колективів закладів дошкільної освіти ХХІІ районної педагогічної виставки «Освіта Драбівщини» та ХХІІ обласної педагогічної виставки «Освіта Черкащини», також ознайомила завідувачів з наказом відділу освіти  від 11.05.2017 №109 «Про організацію оздоровлення дітей  дошкільного віку в освітніх  закладах району в 2017 році». Проведено обговорення шляхів поліпшення оздоровлення дошкільників, особливу увагу привернуто до збереження здоров’я малят та виконання норм харчування відповідно Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої   спільним наказом Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України від 17.04.2006 №298/227.

  У нараді взяв участь начальник державного нагляду з дотримання санітарного законодавства  Держпродспоживслужби в Драбівському районі Охрімчук В.В., який звернув увагу присутніх на виконання НАКАЗУ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ від 24.03.2016 №234, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 квітня 2016 р. за N 563/28693 «Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів»

   На нараді керівники прозвітувалися про заходи по забезпеченню успішної підготовки закладів до нового 2017-2018 навчального року.

  Важливою проблемою наради є  підготовка та проведення    районного конкурсу серед дітей дошкільного віку «Ранкова зірка Драбівщини». Методист нагадала присутнім  про виконання  наказу відділу освіти  від 16.03.2017 № 99  «Про проведення    районного конкурсу серед дітей дошкільного віку «Ранкова зірка Драбівщини».      

   На нараді було також обговорено: завдання керівників по комплектації груп на 2017-2018 навчальний рік(укладання угод з батьками, підготовка наказів на відрахування та зарахування дітей), звіт керівників перед громадськістю, проведення щорічного обліку  дітей дошкільного віку, проведення моніторингу рівня знань, умінь і навичок дітей дошкільного віку  

 

     

Підготувала та провела методист РМК  О.М.Просяник                                      « повернутися до списку новин