Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Нарада керівників закладів дошкільної освіти

 07 травня  2019 року на базі  ЦРД «Сонечко» смт.Драбів проведено нараду завідувачів закладів дошкільної освіти району, у ході якої обговорено виконання рішень наради керівників ЗДО від  08.02.2019 року.

Ключовими питаннями наради були:

- Про завдання керівників закладів дошкільної освіти району щодо організації роботи та дотримання вимог з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти( ознайомлення з листом МОН від 14.02.2019 №1/11-1491).  Педагогічний брифінг провела методист  РМК  Просяник О.М..

- Про створення безпечних умов у закладах дошкільної освіти для оздоровлення дітей у 2019 році. Аналіз  та повідомлення зробили  начальник  відділу державного нагляду за дотриманням  санітарного законодавства Драбівського районного управління ГУ ДПСС в Черкаській області В.В.Охрімчук та  методист  РМК  Просяник О.М.

- Про вимоги до державної реєстрації операторів ринку харчових продуктів. Повідомлення та ознайомлення із документами начальника  відділу державного нагляду за дотриманням  санітарного законодавства Драбівського районного управління ГУ ДПСС в Черкаській області В.В.Охрімчук

- Пропідготовку до  проведення звітів у первинних профспілкових організаціях. Повідомлення Бут Л.А., голови районної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

 - Про підсумки участі у  ХХІ обласній та районній педагогічних виставках «Освіта Черкащини та Драбівщини». Підсумки та аналіз зробила методист  РМК  Просяник О.М..

          - Про завдання по підготовці та участі у  районному конкурсі серед дітей дошкільного віку «Ранкова зірка Драбівщини». Повідомлення та обговорення провела методист  РМК  Просяник О.М..

   - Про комплектацію груп на 2018-2019 навчальний рік.  Педагогічний брифінг методиста  РМК  Просяник О.М..

Після наради були надані індивідуальні консультації.

Методист РМК                                                             О.М.Просяник« повернутися до списку новин