Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ДРАБІВЩИНИ

 

 ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ РАЙОНУ

 

         З 09 по 15 листопада 2020 року у закладах загальної середньої освіти району проходив Тиждень безпеки дорожнього руху.

         Педагогами закладів освіти була організована та проведена відповідна профілактична і просвітницька робота із здобувачами освіти: вікторини «Знай і вивчай правила дорожнього руху», «Правила дорожнього руху знай - життя та здоров’я зберігай», бесіди: «Вчи і поважай правила дорожнього руху», «Безпека пішохода. Дорожні знаки», урок-гра «Вчи і поважай правила дорожнього руху», крос-тести, виготовлення буклетів «Безпека на дорозі  безпека життя», перегляд відео «Діти на дорозі».

    Класними керівниками закладів освіти проведено Єдиний національний  урок з безпеки дорожнього руху «Безпека на дорозі - безпека життя». Цікавим був урок-практикум «Безпека пасажира» у Яворівському НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-днз», а учитель предмету «Основи здоров’я» Безбородьківської ЗОШ І-ІІІ ст. підготував перегляд та змістовне обговорення Всеукраїнського уроку з безпеки дорожнього руху: «Увага телефон» та «Пристібни пасок безпеки». Захоплюючим був квест «Дорожні знаки вивчаємо і пам’ятаємо» для учнів 5-9 класів у Степанівській ЗОШ І-ІІ ст.

     У 10-х, 11-х класах Ковалівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-днз» було проведено практичне заняття «Надання першої домедичної допомоги при ДТП», а для 5-7 класів класними керівниками Білоусівської ЗОШ І-ІІІ ст. - практичне заняття «Знай дорослий, знай дитя! Безпека руху – це життя!».

     Тижнем безпеки дорожнього руху були охоплені усі вікові категорії учнів. Зокрема, молодші школярі Нехайківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-днз» із задоволенням позмагалися в інформаційно-розважальній грі "Мій друг - безпечний рух", а виставку дитячих малюнків  «Пам’ятай та виконуй»,  організували учителі образотворчого мистецтва.

    Хочеться відмітити роботу не лише учителів, а й вихователів закладів загальної середньої освіти І ступеня-дошкільний навчальний заклад. А саме, вихователем Остапівського НВК «ЗОШ І- ст.-днз» було проведено тематичне заняття в дошкільній групі «У гостях у Світлофора Моргайка».

    Дякуємо усім педагогічним колективам, які долучилися до участі у проведенні Тижня безпеки дорожнього руху.

 

       

   

 

 

 « повернутися до списку новин