Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Серпневі зустрічі освітян перед початком 2020 - 2021 навчального року

Традиційно склалося, що напередодні нового навчального року проводяться серпневі педагогічні конференції, завдання яких полягає в тому, щоб визначити пріоритетні напрямки роботи щодо виконання державної програми розвитку освіти, реалізації державної політики в системі дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, проаналізувати підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначити досягнення, позитивне в роботі педагогічних колективів, а разом із тим загострити увагу на помилках та упущеннях у роботі, намітити шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами.

Не став винятком і 2020 рік. 27 серпня відбулися діалоги між заступниками директорів закладів освіти, керівниками районних методичних об'єднань та методистами районного методичного кабінету з питань організації освітнього процесу в 2020-2021 навчальному році.

Серпнева конференція проходила не у звичному форматі у зв'язку з карантинними обмеженнями: 28 серпня у великому залі Будинку рад відбулося зібрання  за участю керівників закладів освіти, на яке були запрошені заступник голови райдержадміністрації  Володимир Лобода, голова районної ради  Володимир Дзега, Кононівський сільський голова Ольга Ярош.

Конференція, проведена в урочистій атмосфері з нагоди відзначення великих державних свят - Дня прапора та Дня незалежності, розпочалася зі слів щирого пошанування та вручення відзнаки «За відданість справі» педагогічним працівникам, які віддали 40 років освітянській ниві та вийшли на заслужений відпочинок

Із словами вдячності звернулися до присутніх заступник голови Драбівської районної державної адміністрації   Володимир Лобода та голова Драбівської районної ради Володимир Дзега. Очільники району відзначили Почесними грамотами працівників освітньої галузі Драбівщини за сумлінну працю та професійні досягнення.

  

Подяками були відзначені меценати, які сприяли підготовці закладів освіти до нового навчального року.

Приємну місію нагородження продовжила начальник відділу освіти Валентина Шевчук, яка вручила кращим педагогам району Почесні грамоти Управління освіти та науки обласної державної адміністрації, Грамоти відділу освіти та відзначила заклади, які визнані найкращими у підготовці до нового навчального року.

Начальник відділу освіти  доповіла про підсумки розвитку освітньої галузі  району у 2019/2020  навчальному році  та окреслила основні завдання на 2020/2021 навчальний рік, пов'язані з особливостями організації освітнього процесу в новому навчальному році. "Аналіз епідемічної ситуації, яка складається внаслідок поширення коронавірусної хвороби СОVID-19, дає підстави ствержувати, що 2020-21 рік буде непростим та пройде під гаслом "Безпека. Якість. Доступність", - зазначила Валентина Шевчук.

   

На проблемі дотримання законодавства щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) зосередив свою увагу начальник відділу за дотриманням санітарного законодавства Драбівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Василь Охрімчук.

                                                                           

Про забезпечення здоров'я учасників освітнього процесу як основний пріорітет у роботі на 2020 - 2021 навчальний рік йшлося у виступах Оксани Демидюк (директора КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Драбівської районної ради), Людмили Козоріз (директора Перервинцівського НВК) та Валентини Ситник (завідувача ЦРД "Берізка" с.Шрамківка Шрамківської сільської ради).

Досвідом партнерської взаємодії між органами влади та закладами освіти поділилася Кононівський сільський голова Ольга Ярош.

Голова Драбівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Любов Бут  представила молодих спеціалістів, які з 1 вересня приступають до своєї професійної діяльності, вручила Почесні грамоти лідерам профспілок та оголосила переможців он-лайн конкурсу "Таланти твої, освітянська родино - 2020".

   

Висловлюємо вам, дорогі колеги, повагу та  шану  за творчу і сумлінну працю. Дякуємо від щирого серця всім, хто робив і робить свою роботу на високому професійному рівні, зацікавлено і творчо.

         Щиро вітаємо  всю педагогічну громаду  зі святом –   початком нового навчального року, Днем знань. Зичимо всім  нам мудрості, виваженості у прийнятті рішень,  миру і злагоди у житті, родинного затишку та віри в щасливе майбутнє України!

Відеозапис серпневої конфереції та доповідь начальника відділу освіти можна переглянути за посиланням 

https://www.youtube.com/watch? 

Щиро дякуємо Коршаку В.П. за відеозйомку!!!« повернутися до списку новин