Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Знайомимося з досвідом педагогів, які атестуються у 2020 році: Шрамківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів

 
25 лютого 2020 року на базі Шрамківської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів відбувся  районний  семінар-практикум вчителів початкових класів та музичного мистецтва закладів загальної середньої освіти  Драбівського району з проблеми  «Концепція  Нової  української школи в дії», Педагогічний колектив закладу презентував колегам сучасні форми та методи роботи педагогів для формування творчої особистості шляхом проведення інтегрованих уроків.  

Щирими піснями та словами привітань гостей  зустріла вітальна  група школи. Вже тут колеги відзначили партнерство між колективом, батьками та учнями  для досягнення своєї мети, пошуку нових підходів до освіти. Сценарій підготувала ВавіловаЛ.А., заступник директора з виховної роботи.

Заступник директора з навчально-виховної роботиЧурута Л.В. змістовно ознайомила педагогів з науково-практичною діяльністю  колективу, шляхами реалізації впровадження теоретичних і методичних засад Концепції  Нової  української школи.

Керівник творчої групи вчителів початкових класів Ященко Л.В. провела педагогічний брифінг та презентувала  методику використання  скрайбінгу – продуктивного та інтерактивного засобу для концептуалізації інформації .

Учитель першого  класу Безвіконна Л.П., учитель музичного мистецтва Безвіконна С.В. та заступник з виховної роботи Вавілова Л.А. творчо продемонстрували освітній процес у першому класі шляхом інтегрованого навчання.

   

    « повернутися до списку новин