Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Районне козацьке свято для учнів закладів загальної середньої освіти

11 жовтня з нагоди Дня українського козацтва та Дня Захисника України на базі районного Будинку дитяої творості для учнів закладів загальної середньої освіти району було проведено конкурсно розважально-пізнавальний захід "Ми роду козацького діти, землі української цвіт".

Участь у заході взяли команди "Характерники" Золотоношківської ЗОШ І - ІІІ ступенів, "Ми - козацького роду" Перервинцівського НВК, "Майбутнє України" Безбородьківської ЗОШ І - ІІІ ступенів, "Погребські козачата" Погребської ЗОШ І - ІІІ ступенів, "Команда імені І.Богуна" Степанівської ЗОШ І - ІІ ступенів, "Нащадки козацького роду" Шрамківської ЗОШ І - ІІІ ступенів, "Юнь козацька" Демківської ЗОШ І - ІІІ ступенів та "Нащадки козаків" Нехайківського НВК.

Юні козаки мали змогу показати свій хист, силу, вправність, кмітливість у різноманітних конкурсах: "Представлення", "Сильна рука", "Попади в ціль", "Розв'язування вузлів", "Запитання команді-суперниці", "Конкурс читців".

За результатами оцінювання всіх конкурсів  членами жюрі було визначено переможців, які отримали Дипломи та літературу на козацьку тематику:

І місце  -  команда "Нащадки козацького роду" Шрамківської ЗОШ І - ІІІ ступенів

 ІІ місце  - команда "Нащадки козаків" Нехайківського НВК 

ІІІ місце  - команда "Характерники" Золотоношківської ЗОШ І - ІІІ ступенів

Усі учасники свята отримали подарунки - літературу на козацьку тематику.


 

 « повернутися до списку новин