Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

ЛІТО – ПОРА КАНІКУЛ ТА АКТИВНОГО ВІДПОЧИНКУ.

  Літо – найулюбленіша пора, яку завжди з нетерпінням чекають діти. Адже це найдовший період відпочинку, нових пригод, подорожей, знайомств. Збереження здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил шляхом організації якісного, повноцінного оздоровлення та відпочинку, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей є важливим напрямком державної політики на сучасному етапі. Саме такізавдання вирішуються в Перервинцівському НВК. Для цього були організовані екскурсії до Драбівського краєзнавчого музею та музею на території Шевченківського національногозаповідника.

    Але найбільше запам’яталася подорож до «Парку Київска Русь» — розважального  парку  і центру культури та історії  Київської Русі, яка знаходиться в районі сіл Копачів і Застугни.

    Діти прогулялися вуличками передмістя, піднялися на княжі трибуни й сфотографувалися на тронах князя і княгині. Відкривали власноруч Михайлівські ворота Київського Дитинця, завітали до музеїв історичного костюма, середньовічного суднобудування, древньослов’янського зодчества. Зазирнули в оселі жителів Древнього Києва, пройшлися до Смарагдового озера.

    Зокрема у Князівстві розвивають древні види спорту, серед яких чільне місце займають кінні бойові мистецтва, що викликало захоплення у дітей.« повернутися до списку новин