Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

ПАМЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ,

ЯКІ ЗАГИНУЛИ В РОБОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРНІТЕТ

І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

 

        На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2020 р. №965-р «Про заходи з відзначення у 2020 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» протягом вересня місця у закладах загальної середньої освіти були проведені заходи, присвячені Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України».

    З метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність України у закладах освіти району класними керівниками були проведені уроки мужності, години спілкування «Пам’яті героїв Ілловайська», «За волю, правду і майбуття», а учителями фізкультури проведено патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів-захисників «Шаную воїнів, біжу за героїв України». До проведення виховних заходів долучилися педагоги-організатори, бібліотекарі шкіл району, які забезпечили впорядкування пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дошок, місць поховань захисників України, були розгорнуті книжкові виставки на тему: «Загиблим героям-захисникам присвячується…». Заступниками директора з виховної роботи організовано перегляд та обговорення документальних фільмів "08.2014. Розповідь про події в Іловайську", “Війна на нульовому кілометрі”, відеохронік, презентаційних матеріалів, присвячених боротьбі українського народу за незалежність, забезпечено збір, систематизацію та поширення матеріалів про земляків-захисників «Їх подвигу не буде забуття…».

      У Білоусівській ЗОШ І-ІІІ ст. учнями та вчителями проведено екскурсію до місць пам´яті героям - меморіальної дошки Шевченка Василя Віталійовича, а учителями Демківської ЗОШ І-ІІІ ст. організовано зустріч з працівником школи, учасником АТО Огієм Миколою Петровичем та  покладено квіти на могилу  односельця Жука Серія Йосиповича.

        У початкових класах закладів освіти проведені конкурси малюнків на тему: «Я - нащадок козаків», а у старших класах  майстер-клас з виготовлення стилізованого знаку пам´яті «Сонях».

 

 

 

 

 

 

 

  « повернутися до списку новин