Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Освітяни Драбівщини визначили пріоритети та першочергові завдання на найближчий період

     

Актуальні питання організованого завершення 2019/2020 навчального року та підсумкового оцінювання навчальних досягнень учнів обговорено з керівниками закладів загальної середньої освіти 15 травня 2020 року.

   У розгляді   питань взяли  участь голова районної державної адміністрації Віктор Хрущ, голова районної ради Володимир Дзега, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лобода, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Марина Сіпко, начальник відділу освіти Валентина Шевчук, голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Любов Бут. Очільники району приділили значну увагу   питанню аналізу видатків на освітні потреби, дефіциту коштів на виплату заробітної плати працівникам обслуговуючого персоналу, шляхам економії бюджетних коштів та  дотриманню режиму в умовах карантину.

  Методисти районного методичного кабінету відділу освіти районної державної адміністрації висвітлили питання нормативного забезпечення закінчення навчального року в умовах дистанційного навчання, академічної автономії закладів загальної середньої освіти в прийнятті рішень, зважаючи на різні варіанти організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання, а також специфіку підсумкового оцінювання. Мова, зокрема, йшла про особливості підсумкового оцінювання для учнів 1-х, 2-х пілотних класів Нової української школи, способи взаємодії педагогів з учнями та їх батьками через різноманітні месенджери та платформи дистанційного навчання, а також можливість залучення батьків до надання інформації для заповнення свідоцтв досягнень учнів. Було опрацьовано листи Міністерства освіти і науки України, які стосуються питань закінчення навчального року, а також обговорено інші рекомендації та роз’яснення МОН з даного питання. Також було обговорено питання проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання в 2019/2020 навчальному році.

  За результатами розгляду питання підготовки  до опалювального сезону 2020/2021 року та ефективного використання продуктів харчування в умовах карантину видано відповідні накази відділу освіти.

   Директори закладів освіти взяли активну участь в обговоренні, поставили низку запитань щодо особливостей оформлення шкільної документації, записів в журналах та вирішення проблем, які виникають в умовах дистанційного навчання.

         За результатами розгляду порушених питань прийнято конкретні доручення.

       Висловлюємо подяку всім учасникам зустрічі та бажаємо вдалого завершення навчального року!

 « повернутися до списку новин