Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Олімпійський тиждень в закладах освіти району

Яскраво й насичено у освітніх закладах району пройшов олімпійський тиждень, присвячений Дню фізкультури та спорту. Він розпочався олімпійським уроком, на якому учні дізнались цікаві факти про виникнення Олімпійських ігор, досягнення та рекорди видатних спортсменів світу та України.

Протягом усього тижня проводилися спортивно-видовищні заходи, обов’язковими елементами яких були змагання з олімпійських видів спорту: Малі Олімпійські ігри, змагання з настільного тенісу, шашок, волейболу, футболу, спортивні естафети, «Старти надій для учнів та учителів.  Для старших дошкільнят та учнів 1-4 класів   проведено  «День велосипедиста», конкурс малюнків на олімпійську тематику, свято «Тато, мама, я -  спортивна сім’я» (дошкільний навчальний заклад «Вишенька» с.Вишневе). Свої здібності та таланти діти також змогли продемонструвати  під час рухливо-розвивальних та спортивно-танцювальних перерв «Здорово,чудово, класно, бо здоров’я-це прекрасно».

  

 Відбулися зустрічі учнів з параолімпійським чемпіоном Г.В. Вовчинським (Білоусівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) та кандидатом у майстри спорту зі спортивного орієнтування Н.А.Ковальовською (Золотоношківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

Вітаємо переможців  заходів та бажаємо всім нашим учням здоров’я та нових спортивних досягнень

 

                                                                                             Методист РМК Л.С.Прядко« повернутися до списку новин