Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Оголошується конкурс

Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

 

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС


на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти Кононівської загальноосвітньої школи  I – III ступенів Драбівської  районної ради Черкаської області.
      Місце знаходження закладу: вул. Паркова,1, с. Кононівка, 19810.

 

     Оплата праці здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" від 30.08.2002 № 1298 із змінами та доповненнями, наказів Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102 "Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти", від 26.09.2005 № 557 "Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ".
     Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, успішно пройшла атестацію керівних кадрів закладів освіти у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України, має високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.
     Для участі у конкурсі претендент протягом 25 календарних днів з моменту розміщення оголошення (до 16 жовтня 2018 року) разом із заявою про участь у конкурсі у паперовому вигляді особисто подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- перспективний план (програма) розвитку закладу освіти (на 2 роки та на 6 років відповідно), на посаду керівника якого оголошено конкурс, що повинен містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, освітнього процесу в закладі освіти тощо.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та  моральні якості.

     Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.
     Зазначені документи надсилаються на поштову (вул. Центральна, 69, смт. Драбів, 19800, тел.: 3 02 72 та електронну адресу (vodrabivrda@ukr.net) відділу освіти  Драбівської районної державної адміністрації.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

- перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої або позашкільної освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

- перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

          Після завершення строку прийому,  документи надаються комісії, яка приймає рішення щодо їх відповідності умовам конкурсу, допуску осіб до участі у конкурсі або ж обґрунтованої відмови, про що претенденти повідомляються письмово.
          Про дату та час проведення засідань конкурсної комісії  претендентів повідомляють за вказаними контактними номерами телефону та на адресу електронної пошти.
     

Відповідальна особа: Лук’яновець Ірина Миколаївна, тел.(04738) 3– 02 - 72« повернутися до списку новин