Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

ВСЕУКРАЇНСЬКА ДИТЯЧО - ЮНАЦЬКА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА ГРА "СОКІЛ" ("ДЖУРА")

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

      З метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, національної гідності та вшанування героїв-захисників незалежної та суверенної держави, підтримки юних патріотів, джур, які вивчають історію та традиції свого краю, у період з 14 по 30 жовтня 2020 року проходив обласний онлайн-фестиваль ватр-представлень роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), присвячений Дню захисника України та Дню Українського козацтва. 

    Учасниками фестивалю стали і рої закладів загальної середньої освіти району: рій «Чорні соколи» Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Пшеченко В.М., виховник Ткаченко О.С.), рій «Нащадки козаків» Нехайківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-днз» імені двічі Героя Радянського Союзу І.Н.Степаненка (керівник Литовченко І.В., виховник Власенко Г.В.).

    Програмою онлайн-фестивалю було передбачено завантаження у соціальну мережу Facebook відео-представлення творчо-мистецького звіту рою «Слава Героям» з обов’язковим зазначенням у пості хештегом та інформацією про рій.

   Керівниками та виховниками роїв району було підготовлено відео-виступ, який відповідав темам Української революції 1017-1921 років, українського козацтва, сучасної історії, видатних особистостей визвольних змагань та українську соборну державність.

   Підтримати учасників фестивалю та подивитися відео творчо-мистецького звіту рою «Слава Героям» можна у соціальній мережі Facebook за хештегом #ОЦТКІЕ_Черкаси #dzhura_2021.

  Тож бажаємо роям Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») закладів освіти району нових звершень, цікавих заходів, поруч вірних друзів та неймовірних миттєвостей у грі «Сокіл» («Джура»).« повернутися до списку новин