Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Фестиваль дружин юних пожежників

21 березня 2019 року Драбівським районним сектором Управління ДСНС України в Черкаській області спільно з відділом освіти райдержадміністрації було проведено районний етап фестивалю дружин юних пожежників.

Участь у заході взяли команди Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка- гімназія», Шрамківської, Погребської, Бирлівської, Безбородьківської та Драбово-Пристанційної загальноосвітніх шкіл І – ІІІ ступенів.

Під час виступів всі команди показали свої знання з пожежної та техногенної безпеки, вміння діяти у різних надзвичайних ситуаціях, популяризували здоровий спосіб життя та безпеку життєдіяльності серед однолітків. У різноманітних конкурсах продемонстрували свої вміння та таланти.

У результаті запеклої боротьби перемогу здобула команда «СТО 1» Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка- гімназія».

За свою талановитість, проявлену майстерність та артистизм усім учасникам фестивалю було вручено грамоти та солодкі призи, а організатори подякували за отримані враження та побажали команді переможців подальших успіхів у змаганнях.« повернутися до списку новин