Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Щасливе дитинство - турбота спільна

    07 червня 2017 року на базі дошкільних навчальних закладів  «Колосок» та «Волошка» с.Білоусівка Білоусівської сільської ради відбулося районне методичне об’єднання керівників дошкільних навчальних закладів району з проблеми: «Партнерство дошкільного навчального закладу, місцевих органів самоврядування та батьківської громадськості для надання якісних освітніх послуг дітям дошкільного віку».

    У дошкільному навчальному  закладі «Колосок» колег зустріла завідувач Левченко В.В., яка розповіла присутнім про напрями діяльності колективу закладу для виконання вимог нової редакції Базового компонента дошкільної освіти в Україні, а також запропонувала презентацію освітнього процесу з дітьми з використанням інноваційних освітніх технологій. Колеги відмітили охайність території,  сучасні ігрові модулі, іграшки, Фізкультурне обладнання, навчальні посібники для формування 7 ліній розвитку дошкільників.

   У заході взяв участь сільський голова Левченко С.В., який презентував керівникам турботу місцевих органів самоврядування про забезпечення належного фінансування  всіх статей кошторисів закладів.

  Сучасні форми роботи дошкільного  навчального  закладу «Волошка» с.Білоусівка щодо партнерства  із батьківською громадськістю для реалізації  художньо-естетичного напряму розвитку дошкільників презентувала гостям завідувач Ткач Л.В. Колега  наголосила, що  саме в цьому віці здійснюється найбільш інтенсивне формування ставлення до світу, яке поступово перетворюється у властивості особистості. Спілкування з мистецтвом вдосконалює естетичний смак, активізує творчий потенціал, і чим раніше закладені основи цього потенціалу, тим активніше буде його прояв у залученні до художніх цінностей культури.

  Людмила Василівна привернула увагу присутніх до естетичного обладнаня території закладу, яка проводилася спільно із батьками та дітьми, оформлення приміщення та групової кімнати. Керівник зазначила, що тільки завдяки партнерству  колективу закладу,  місцевих органів самоврядування та батьківської громадськості вдалося досягти такої результативності в роботі з дітьми. 

  Завідувач закладу Ткач Л.В., вихователь Проскура В.І., музичний керівник Скиба Ю.Р. спільно з батьками провели творчий звіт перед колегами району щодо формування естетичної культури дітей. Дошкільники демонстрували свої вміння танцювати, співати, театралізувати,декламувати, створювати родинне дерево. Присутні переглянули обряд закосичення, яке проводили мами із своїми донечками, а також танок із рушниками мам для дітей. 

  Весь захід презентував  встановлення довірливих взаємин між дітьми, батьками і педагогами, об'єднання їх в єдину команду, виховання потреби ділитися одне з одним своїми проблемами та спільно їх розв'язувати. 

   Колектив дошкільного навчального закладу «Волошка» взяв собі за девіз слова В. О. Сухомлинського, який  вказував, що дитяча душа однаково чутлива і до рідного слова, і до краси природи, і до музичної мелодії. Донесені в ранньому дитинстві до серця маленької людини багатогранні відтінки людських почуттів, зможуть підняти її на такий щабель культури, якого вона не досягне ніякими іншими засобами і в інші періоди життя. У роки дитинства, отроцтва особливо важливо, щоб дитина знайшла, відчула, усвідомила в собі красу, пережила захоплення красивим, людським у самій собі. Через красиве – до людського. Серед засобів виховання дітей краса стоїть на першому місці.

  У ході методичного об’єднання підготовлені методичні рекомендації .щодо реалізації  у дошкільних навчальних закладів з проблеми: «Партнерство дошкільного навчального закладу, місцевих органів самоврядування та батьківської громадськості для надання якісних освітніх послуг дітям дошкільного віку».

 

       Провела та підготувала методист райметодкабінету Просяник О.М.« повернутися до списку новин