Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

ОБЛАСНИЙ ВЕБІНАР МЕТОДИСТІВ З БІБЛІОТЕЧНИХ ФОНДІВ ТА ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕКАРІВ

Обласний вебінар методистів з бібліотечних фондів

та шкільних бібліотекарів

 

     30 жовтня 2020 року в онлайн-режимі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» був проведений вебінар  для методистів з бібліотечних фондів та шкільних бібліотекарів з теми: «Інноваційні технології бібліотечно-інформаційного обслуговування  освітнього процесу Нової української школи».

    Захід було розпочато провідним бібліотекарем КНЗ «ОІПОППЧОР» Тетяною Рябіщук з питання «Застосування  інноваційних технологій обслуговування користувачів  бібліотекою закладу освіти».

     Про особливості забезпечення підручниками та навчальними посібниками у 2020-2021 році учасників вебінару ознайомила методист з бібліотечних фондів КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» Наталія Борисова, а методистом КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» Людмилою Неділею розкрито питання «WЕВ-сервіси для створення інноваційних ресурсів для бібліотек».

   Також до проведення вебінару приєднались бібліотекарі шкіл  Черкаської області  з доповіддями, однією з яких була «Інноваційні технології обслуговування користувачів в умовах карантину».

    Участь в обласному вебінарі від шкіл району взяла консультант КУ «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» Драбівської районної ради Перепелиця Валентина.« повернутися до списку новин