Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Свято Останнього дзвоника

    26 травня у загальноосвітніх закладах району відбулось традиційне свято Останнього дзвоника. Молоді, квітучі та життєрадісні школярі святкували закінчення навчання. Настрій у всіх був піднесений – попереду канікули! Лише одинадцятикласники трохи були сумними: бо для них настала пора прощання зі школою, з дитинством. Школярів, їхніх батьків та учителів загальноосвітніх закладів району цього дня вітали представники органів районної влади.

    Голова районної державної адміністрації Іван Володимирович Гайдай завітав на свято Останнього дзвоника до Драбово-Пристанційної ЗОШ І-ІІІст., де привітав школярів та вчителів з закінченням навчального року, а випускникам побажав щасливої життєвої долі та вагомих успіхів у подальшому житті.

   Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Володимирович Лобода завітав на урочисту лінійку в Великохутірську ЗОШ І-ІІІст. Виступаючи перед школярами з вітальним словом, Володимир Володимирович зазначив, що саме в школі діти відчувають свій перший успіх, навчаються відстоювати власні погляди і переконання, розвивати творчі здібності.

      Голова Драбівської районної ради Дзега Володимир Дмитрович побажав  випускникам Бирлівської ЗОШ І-ІІІст. успіхів, вдалих перших кроків у самостійному житті та висловив надію, що молоде покоління зробить гідний внесок у розбудову нашої держави.

    У Свічківський НВК «ЗОШ І-ІІІст.» на свято останнього дзвоника завітала заступник голови райради Богославець Тетяна Володимирівна, яка привітала всіх школярів, їхніх батьків та педагогів із завершенням цього навчального року.

    На урочисту лінійку Шрамківської ЗОШ І-ІІІст. прибула і начальник відділу  освіти  Драбівської райдержадміністрації  Рудченко Тамара Василівна.  Було відзначено обдарованих дітей, які захищали честь району в інтелектуальних творчих змаганнях, в районних, обласних олімпіадах, конкурсах.

    За 11 років шкільного життя кожен сьогоднішній випускник провів 3 тисячі днів за партою та прослухав 20 тисяч дзвінків. Нинішнього року 162 випускники загальноосвітніх навчальних закладів району отримають атестати про повну загальну середню освіту.

    В житті вчорашніх школярів це дуже значима подія, адже багато цікавих подій, нових друзів та яскравих вражень на них ще чекають попереду, а от шкільний дзвінок для сьогоднішніх випускників пролунав востаннє.

     Позаду – уроки, шкільні друзі, вчителі, підручники та безтурботна юність. Попереду – доросле життя. З 23 травня по 16 червня проходить зовнішнє незалежне оцінювання знань, результати якого дозволять абітурієнтам обрати вищі навчальні заклади.

   Крім того, упродовж першої половини червня у закладах освіти пройдуть навчальні екскурсії та працюватимуть пришкільні табори, у яких планується оздоровитись  1540 школярів району.« повернутися до списку новин