Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Семінар - нарада вихователів закладів дошкільної освіти, які атестуються у 2018 році

  09 лютого 2018 року на базі ЦРД «Сонечко» смт.Драбів проведено семінар- нараду  вихователів закладів дошкільної освіти,  які атестуються у 2018 році.

  Методист районного методичного кабінету Просяник О.М. провела педагогічний брифінг щодо вимог  Типового положення
про атестацію педагогічних працівників, затвердженого  наказом Міністерства освіти і науки України 06.10.2010 №930, привернула увагу присутніх до того, що атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання. Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності освітнього  процесу з дітьми. Педагоги отримали повторну консультацію про умови та порядок присвоєння кваліфікаційних категорій та педагогічних звань.

.

    Присутні переглянули  майстер-клас вихователя-методиста ЦРД «Сонечко» смт Драбів Михлик О.А. щодо використання інноваційних технологій для організації освітнього процесу з дошкільниками.

            У ході зустрічі відбувся круглий стіл «Запитуйте-відповідаємо».

 

        Методист районного методичного кабінету                        О.М.  Просяник



« повернутися до списку новин