Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Свято Останнього дзвоника в закладах загальної середньої освіти району

От скінчились уроки, скінчилось навчання,
Розставання надходить нам час.
І звучать найщиріші і милі вітання
Й побажання найкращі для нас.
На лінійку зібралась уся наша школа
Й пролунає останній дзвінок.
І проляжуть дороги аж за виднокола,
                                                       В серці лишиться кожен урок.

       Ранок 31 травня потішив усіх жителів Драбівсього району своїм теплим повітрям та сонячною погодою. Біля шкіл району зібралися сотні гарно вбраних і усміхнених дітей, вчителів, батьків із квітами, повітряними кульками. Все це - свято Останнього дзвоника, яке знаменує про початок літніх канікул та новий житттєвий етап для випускників.

          Цього року із 2241 учнів закладів загальної середньої освіти району випускниками стали 134 особи.

            З нагоди свята, яке зібрало в один яскравий візерунок різнобарвні квіти, різнокольрові повітряні кульки, найщиріші у світі дитячі посмішки та схвильвані обличчя педагогів і батьків, у всіх закладах освіти району відбулися урочисті лінійки.

       На свято останнього дзвоника у Драбівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.С.В.Васильченка-гімназія» завітали представники органів районної влади - голова Драбівської районної ради Дзега Володимир Дмитрович, заступник голови райради Богославець Тетяна Володимирівна, селищний голова Василь Іванович Хмара, начальник відділу освіти Валентина Степанівна Шевчук.

       По-сімейному тепло, і водночас урочисто було проведено свято. Директор школи Бугай Людмила Миколаївна  окреслила здобутки інноваційного закладу та вручила значки -"Обличчя школи", Похвальні листи учням початкових класів. Отець Дмитро благословив всіх учасників дійства.

      Теплими словами привітань із завершенням 2018-19 навчального року звернулася до всіх школярів, їхніх батьків та педагогів начальник відділу освіти Шевчук Валентина Степанівна, яка побажала усім дітям гарного настрою, чудового відпочинку на канікулах, а випускникам  школи- успіхів, вдалих перших кроків у самостійному житті та вручила учням-переможцям обласних та Всеукраїнських конкурсів Дипломи.

          Завершилося свято фінальними переливами останньозо дзінка від кращих учнів 11 класу  гімназії Купріної Каріни та Мороза Романа, які передали естафету знань учням-першокласникам.


           Свята Останнього дзоника, проведені у закладах освіти району, продемонстрували єнання учнівського, педагогічного колективу та батьківської громадськості, ту тісну співпрацю, без якої неможливе  виховання сучасного молодого покоління.

                    Фоторепортаж із проведених заходів з нагоди свята Останнього дзвоника тут та за посиланням      https://ilhenkoss.io.ua/album888528

 « повернутися до списку новин