Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

ВСЕУКРАЇНСЬКА ДИТЯЧО - ЮНАЦЬКА ВІЙСЬКОВО - ПАТРІОТИЧНА ГРА "СОКІЛ"("ДЖУРА"). ПЕРЕМОГА РОЮ «ЧОРНІ СОКОЛИ»

ПЕРЕМОГА РОЮ «ЧОРНІ СОКОЛИ»

Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ст. у обласному онлайн-фестивалі

ватр-представлень роїв

     Відповідно до Указу Президента України від 18.05.2019 № 286/2019 «Про стратегію національно-патріотичного виховання», з метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, національної гідності та вшанування героїв-захисників незалежної та суверенної держави, підтримки юних патріотів, джур, які вивчають історію та традиції свого краю, у період з 14 по 30 жовтня 2020 року відбувався обласний онлайн-фестиваль ватр-представлень роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), присвячений Дню захисника України та Дню Українського козацтва.

         Участь у фестивалі ватр-представлень роїв від закладів загальної середньої освіти району взяли рої «Чорні соколи» Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ст. та  «Нащадки козаків» Нехайківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-днз».

         Наказом Черкаського обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради № 102 від 04.11.2020 «Про підсумки обласного онлайн-фестивалю ватр-представлень роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») було визначено переможців фестивалю.

    Відповідно підсумкового протоколу фестивалю «Ватра», до списку переможців серед учасників старшої вікової групи увійшов рій «Чорні соколи» Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Пшеченко В.М., виховник Ткаченко О.С), який зайняв почесне ІІІ місце.

       Тож вітаємо переможця - рій «Чорні соколи», дякуємо керівнику рою Пшеченку Володимиру Миколайовичу та виховнику Ткаченко Оксані Сергіївні у підготовці учасників гри, які з гідністю та честю показали себе у фестивалі ватр-представлень рою, бажаємо успіхів, оптимізму та натхнення у подальших перемогах.

 

 « повернутися до списку новин