Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

ІV Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття»

  На виконання наказу управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 04.03.2019 №36 - 5 квітня 2019 року на базі Черкаського національного університету ім.Богдана Хмельницького відбуласяІV Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді«Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття».Головним завданням процесу підготовки та проведення конференції є здобуття її учасниками знань про історичні події і факти, політичних, військових і духовних діячів державотворення на землях сучасної України та, у той же час, формування юними українцями аргументів-відповідей опонентам Української державності на сучасному етапі її розвитку.

 Перед юними краєзнавцями з доповідями:«Наймолодша в Україні: 65 років створення Черкаської області», «Що ми залишаємо нащадкам», «Українська козацька еліта в контексті цікавої історії», «Події революції гідності на Черкащині» виступили досвідчені викладачі Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького -Чабан А.Ю., Мельниченко В.М., Присяжнюк Ю.П., Касян А.І..

  Після відкриття конференції, пленарного засідання - робота продовжилась в 4-х секціях різного спрямування.Презентації своїх досліджень представили понад 100 краєзнавців з різних куточків України.

 Від району у конференції взяли участь Ніколаєва Катерина, Боровик Юлія - учениці 11 класу Погребської ЗОШ Ι – ΙΙΙ ступенів, вихованки гуртка «Краєзнавчий» районного Будинку дитячої творчості та Суддя Василь Іванович  - керівник гуртка «Краєзнавчий», учитель історії та правознавства.

 Катерина та Юлія представили пошуково - дослідницькуроботупід назвою «Храм Петра та Павла в селіМойсівка» (4 секція:історико-краєзнавчі та природні туристсько-рекреаційні об’єкти України, пов’язані з подіями державотворення та історичними постатями).

  Учасники конференції отримали багато цікавої інформації, масу позитивних емоцій, грамоти за участь Українського державного центру національно – патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та збірку тез пошуково - дослідницьких робіт ІV Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді«Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття».

 

Методист районного

Будинку дитячої творчості                                       Масюк О.Ю.« повернутися до списку новин