Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

У Шрамківській ЗОШ І - ІІІ ступенів обладнано кабінет Захисту Вітчизни

 

Одним із обов’язкових елементів державності країни, атрибутом її самостійності, суверенітету, а також суб’єктом міжнародного життя, є Збройні Сили. Вони виконують одну з найголовніших функцій держави – захисну.

Готовність Збройних Сил України до виконання своїх функцій значною мірою залежить від її особового складу, зокрема підготовленості молоді до проходження військової служби.

Головною метою навчального предмета «Захист Вітчизни» є формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій, а також системного уявлення про військово-патріотичне виховання як складову частину національно-патріотичного виховання.

Якісне оформлення кабінету Захисту Вітчизни сприяє повноцінному вивченню усіх підрозділів дисципліни «Захист Вітчизни», проведення гурткової, виховної роботи у позаурочний час.  Згідно з нормами, цей кабінет має втілювати дисципліну, військовий порядок, а також бути символом патріотизму та виховувати гордість за свою державу у кожного учня.

У Шрамківській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів обладнано новий сучасний кабінет Захисту Вітчизни, укомплектований усім необхідним, згідно з актуальною шкільною програмою.

На закупівлю кабінету було використано кошти в сумі 160 тис.грн. З них 16 тис грн виділено з державного бюджету і 144 тис.грн – з районного.

На ці кошти  придбано макет автомата (12 тис.грн), компаси армійські (2880 грн), військові аптечки (14440 грн), навчальні гранати РГД-5 ММГ (1680 грн), макет АКМ деактивований (для розбирання) (20834 грн), лопати саперні складні (1500 грн), 2 набори для накладання шин (1668 грн), набір «Імітатор ран» (8213 грн), пістолет (6700 грн), 30 макетів патронів 7.62х39 (990 грн).


 

Важливо, що крім традиційного свіжого ремонту, стендів на стінах, макетів військової зброї, наборів для занять з основ медичних знань, у кабінеті встановлено інтерактивний стрілецький тир вартістю 75066 грн, що дасть змогу учням не тільки теоретично засвоїти навчальний матеріал, але й відпрацювати на практиці свої стрілецькі вміння.« повернутися до списку новин