Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Районна педагогічна конференція освітян Драбівщини

  30 серпня  2018 року, напередодні нового навчального року, освітяни Драбівського району зібралися на серпневу педагогічнураду,педагогічну конференцію,  щоб визначити пріоритетні напрямки роботи щодо виконання державної програми розвитку освіти, реалізації державної політики в системі дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, проаналізувати підсумки роботи за 2017-2018 навчальний рік , похвалитися досягненнями,  а також  загострити увагу на помилках та недоліках у роботі, визначити шляхи вирішення проблем, над  розв’язанням яких потрібно буде працювати  у 2018-2019 навчальному році.

   У заході взяли участь  голова Драбівської районної державної адміністрації Іван Гайдай, заступник голови Драбівської районної державної адміністрації Людмила Рудик, голова районної ради Володимир Дзега, заступник голови Районної ради– Тетяна Богославець,начальник відділу освіти Драбівської РДА Тамара Рудченко.

   У своїх виступах очільники району привітали присутніх та розповіли про пріоритетні завдання щодо розвитку освітньої галузі району.                                        

   Начальник відділу освіти Тамара Рудченко у своїй доповіді підвела підсумки роботи    галузі у 2017-2018 навчальному році та намітила стратегію розвитку освіти Драбівщини  у 2018-2019 навчальному році. Кращим педагогам району були вручені Почесні грамоти та подяки за підготовку до нового навчального року.« повернутися до списку новин