Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

21 ВЕРЕСНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ


 

         21 ВЕРЕСНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

 

     21 вересня у всьому світі відзначають Міжнародний день миру, встановлений Генеральною Асамблеєю ООН від 30 листопада 1982 року і відзначається щорічно.

      Перший Міжнародний день миру був проведений у вересні 1982 року. 7 вересня 2001 року ГА ООН запропонувала розширити його значення, закликавши ворогуючі сторони в усьому світі оголосити щорічний Всесвітній день припинення вогню і відмови від насилля. Починаючи з 2002 року, Міжнародний день  миру щорічно відзначається. Тема 2020 року: «Формуємо світ разом». 

       Цього дня у закладах загальної середньої освіти району були організовані різного виду заходи : класними керівниками Бирлівської ЗОШ І-ІІІ ст., Ковалівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-днз» проведені виховні години «Мир на землі - радість у родині», «Безцінне слово мир, страшне - війна», «Діти проти війни», вчителями предмету «Мистецтво» організовано виставку малюнків «Ми за мир на всій Планеті», педагогами-організаторами було залучено учнівську молодь до акції «Подаруй голуба» (виготовлення паперових голубів), а шкільними бібліотекарями - книжкові виставки «Під мирним небом», «Ми за мир на Землі» та бібліотечні уроки «Мир усім дітям планети». У Драбово-Пристанційній ЗОШ І-ІІІ ст. та  Вишневому НВК «ЗОШ І ст.-днз» учнями школи запущено челендж «Ми голосуємо за мир», проведено інформаційні хвилинки «Україна хоче Миру», «Нам потрібне мирне небо!». Конкурс малюнків на асфальті було проведено у Перервинцівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст-днз» «Діти України за мир на Землі» та Білоусівській ЗОШ І-ІІІ ст., робота творчої майстерні в дошкільній групі Перервинцівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст-днз» «Склади квітку миру». До Міжнародного дня миру у Кантакузівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-днз» був проведений  конкурс комп’ютерних дитячих малюнків «Ми хочемо миру на землі!». У початкових класах Нехайківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-днз» проведено майстер-клас "Виготовляємо голуба Миру".

     Тож бажаємо усім миру, спокою в усьому ? миру в сім’ях, миру в серцях та миру в нашій рідній Україні!

 

 « повернутися до списку новин