Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Ти в нас єдина, Україно, і ти на всіх у нас одна

  22 січня 2019 року українці відзначають День Соборності — офіційне  державне свято, яке було встановлене в 1999 році на честь факту об'єднання Придніпровської і Західної України в єдину державу.

  Учні  та їхні наставники закладів загальної середньої освіти Драбівського району впевнені, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться  нащадки.

  Всім  жителям України юні  жителі Драбівщини  шлють свої привітання зі святом і бажають кожному  бадьорості й оптимізму, а також незламної волі до перемоги. Нехай у кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, покладені на вівтар незалежності, соборності, державності.Свою жагу до єдності в Україні діти продемонстрували цікавими заходами, які відбувалися в закладах  загальної середньої освіти  району в цей день.

  У Степанівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся виховний захід «Ти в нас єдина, Україно, і ти на всіх у нас одна». Учні декламували вірші, переглянули презентацію та відеофільм, виконали інтерактивну вправу «З теплом у серці».

 З нагоди цієї знаменної дати в Нехайківському НВК пройшли такі заходи: круглий стіл «Єднання заради незалежності», перегляд та обговорення відеофільму «22 січня – День Соборності України», вікторина «Що я знаю про Україну?», виставка літератури «Великі творці історії». Долучилися до святкування й першокласники, які виготовили яскраві лепбуки «День Соборності України». Завершилися заходи «живим ланцюгом» і флешмобом:

У День Соборності та Злуки

З заходу на схід

Всі взялися ми за руки,

Бо один ми рід.

 

 Цікаво були проведені заходи до Дня Соборності України у Ковалівському НВК, у яких вперше брали участь першокласники.Разом зі своєю вчителькою вони підготували та провели виховний захід «Моя Україна – єдина країна» .

 З великим патріотичним піднесенням святкували День Соборності  в Білоусівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Яворівському навчально-виховному комплексі  «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», Митлашівському навчально-виховному комплексі  «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», Вишневому навчально-виховному комплексі  «Загальноосвітня школа І ступеня -дошкільний навчальний заклад».

 

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в Драбівському НВК організовано та проведено ряд заходів.

Напередодні свята лідери учнівського самоврядування на чолі з педагогом- організатором оформили вестибюль святковою атрибутикою до Дня Соборності України, у шкільній бібліотеці розмістилася тематична виставка «Соборна, вільна, незалежна моя країна – Україна».

22 січня навчання розпочалося  з підняття Державного прапора України на будівлі закладу та урочистого виконання Державного Гімну. Для учнів 1-11 класів проведено єдиний урок патріотизму «Соборна мати Україна, одна на всіх, як оберіг», флешмоб за єдність України «Схід-Захід разом!», поетичні хвилинки «З Україною в серці», круглий стіл «Акт злуки УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року та його уроки», конкурс макетів українських державних символів, присвячений Дню Соборності України. Протягом дня лунали інтерактивні музичні перерви «Пісні українського народу – сила музики і слова». Учні початкових класів мали змогу переглянути фрагменти анімаційних фільмів «Це наше – це твоє». До кінця тижня в школі триватиме конкурс творів «Лист у майбутнє: ми – українці, нам є що захищати і чим пишатись».« повернутися до списку новин