Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Онлайн зустріч з керівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти району з актуальних питань

23.11.2020 на платформі ZOOM відбулася онлайн зустріч працівників відділу освіти райдержадміністрації  та керівників закладів загальної середньої освіти району, на якій обговорено актуальні питання роботи закладів протягом листопада – грудня 2020 року.

Головний спеціаліст відділу освіти Лук’яновець І.М. та консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Просяник О.М. інформували присутніх про стан організції роботи щодо обліку дітей дошкільного і шкільного віку та учнів закладів освіти та дали відповіді на запитання директорів стосовно вказаного напрямку роботи.

З детальним алгоритмом проведення районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів в дистанційному режимі ознайомила учасників зустрічі директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Прядко Л.С.

Начальником відділу освіти Шевчук В.С. було висвітлено питання щодо участі закладів освіти у районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, а також питання забепечення класів НУШ дидактичними матеріалами, меблями та комп’ютерною технікою.

На завершення зустрічі було заслухано питання і побажання учасників зібрання щодо подальшої роботи.

 « повернутися до списку новин