Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Оглянули стан готовності закладів освіти до початку 2020-21 навчального року


 

На виконання наказу відділу освіти від 04.08.2020 №123 "Про моніторинг готовності закладів освіти до початку нового 2020-21 навчального року" упродовж 18- 20 серпня 2020 року  здійснюється огляд стану підготовки закладів освіти району.

      Комісія, до складу якої увійшли працівники відділу освіти на чолі з начальником відділу освіти Валентиною Шевчук, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Драбівського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Василь Охрімчук та начальник Драбівського РС УДСНС Роман Чирва,  акцентує увагу керівників закладів освіти на створення безпечних умов перебування у закладах освіти, визначених Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 липня 2020 року N 42 "Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)" та рекомендованих листом МОН № 1/9-420 від 05.08.2020 року "Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році".

      Школи та дитячі садочки зустріли квітучими подвір’ями, свіжопофарбованими приміщеннями, класами з новими сучасними модулями і, безумовно, засобами безпеки під час епідемії. 

Варто відмітити, що в більшості закладів придбано антисептичні засоби для обробки рук, паперові рушники, засоби індивідуальної гігієни, розміщено інформацію про необхідність дотримання респіраторної гігієни, зроблено розмітку на підлозі, що полегшує організацію двостороннього руху коридорами, закуплено контейнери з кришками для використаних масок, власноруч виготовлено змінні маски. 

В окремих закладах створено куточки для проведення уроків  на свіжому повітрі.

        Робота щодо забезпечення діяльності закладу в умовах карантину згідно з вимогами продовжується. Сподіваємось, що позитивний досвід колег стане у нагоді та буде використано у діяльності інших закладів освіти.« повернутися до списку новин