Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Вітаємо переможців ІІІ етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Тарас Шевченко... Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Духовну велич і красу українського слова він підніс на найвищу височінь. Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави.

28 листопада 2020 року відбувся ІІІ етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Заклади загальної середньої освіти Драбівщини на обласному рівні представляли переможці районного етапу конкурсу учениці Драбівського навчально-виховного комплексу "Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка - гімназія" Драбівської селищної ради Перепелиця Поліна (6 клас) та Симоненко Дар'я (8 клас). На обласному етапі конкурсу вони також зайняли І місце.

Конкурс дав можливість ученицям продемонструвати знання творчості великого Кобзаря, власне бачення проблем та їх розв’язання, а також мовну грамотність, уміння використовувати яскраві художні засоби, здатність критично мислити, аналізувати мовно-літературний та культурно-історичний матеріал. Члени журі відзначили, що учнівські роботи вирізняються активною життєвою позицією, глибоким змістом, самостійністю суджень і висновків. 

Вітаємо Поліну і Дашу та їх вчителя-наставника Івченко Любов Дмитрівну з перемогою та бажаємо подальших успіхів і творчого натхнення!« повернутися до списку новин