Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Урок – спогад для ветеранів педагогічної праці

 Осінній день 15 листопада 2017 року надовго запам’ятається ветеранам освітньої галузі – директорам загальноосвітніх навчальних закладів та їх заступникам. Цього дня, за ініціативи районної ради ветеранів та організації Профспілки працівників освіти і науки,  для них проведено урок – спогад «Серце вчителя б’ється вічно».

На цей захід прибули директори та заступники директорів ЗНЗ різних років, які у даний час перебувають на заслуженому відпочинку. Приємно відзначити, що участь в означеному заході взяли керівники району: голова районної ради В.Д.Дзега, перший заступник голови райдержадміністрації В.В. Лобода, заступник голови районної ради Т.В.Богославець, які щиро привітали ветеранів – освітян та побажали їм багато років активного довголіття, доброго здоров’я, а також поділилися досягненнями освітньої галузі на сучасному етапі.

У ході цієї зустрічі ветерани відвідали інноваційний освітній заклад – Драбівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.С.Васильченка – гімназія», де їх привітно зустріли директор школи Бугай Л.М. та її заступник Кравченко В.В., а також учні школи. Увазі гостей було запропоновано змістовну екскурсію по школі з демонстрацією сучасного навчального обладнання.

Потім ветеранів гостинно вітала Золотоношківська ЗОШ І-ІІІ ст. Директор школи Канай О.І. та заступник з навчально – виховної роботи Мануйленко А.Г., запросивши гостей до приміщення, організували цікаву подорож по школі, поділилися досягненнями її  вихованців та педагогічного колективу. А далі всі присутні відвідали урок – спогад, на якому кожен пригадав свої трудові будні, вихованців.  Запаливши свічку пам’яті, зі щемом у серці та сльозами на очах, теплими словами згадали освітяни про тих колег, які назавжди відійшли за межу Вічності. Щира розмова, спогади перепліталися із пісенними та віршованими творами у виконанні учнів та вчителів школи, а також вітаннями від голови ради ветеранів Крокосенко В.Г., голови районної організації Профспілки освітян Перетятько В.О., сільського голови Харченка О.В.

Кожен із ветеранів педагогічної праці не залишився поза увагою, адже про  них було сказано багато добрих слів, які, сподіваємося, залишаться гарним спомином у їх серцях. Підсумком цієї зустрічі стало спільне бажання – за рік зустрітися знову!« повернутися до списку новин