Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Знайомимося з досвідом педагогів, які атестуються у 2020 році: Ковалівський НВК "ЗОШ І - ІІІ ступенів - днз"

19 лютого  2020 року районним методичним кабінетом  відділу освіти проведено семінар-практикум вчителів початкових класів  та вихователів закладів дошкільної освіти Шрамківського регіону на базі Ковалівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» з проблеми «Наступність між дошкільною та початковою ланками освіти в рамках впровадження концепції «Нова українська школа».

У ході заходу педагоги ознайомилися  із впровадження інноваційних підходів щодо гармонійного розвитку особистості дитини в період дошкільного дитинства та початкової школи у Ковалівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ».

Тепло, затишок, охайність відчувались  у  дошкільній групі навчально-виховного комплексу. Директором навчально-виховного комплексу  Головком Віктором Миколайовичем,  мікроколективом  групи налагоджена тісна співпраця  з СВГ «Відродження», органами місцевого самоврядування по оновленню матеріально-технічної та навчально-методичної бази. Вихователь різновікової дошкільної групи Хамло Світлана Анатоліївна, музичний керівник Згуровська Ірина Феліксівна  творчо, з використанням інноваційних технологій  провели для присутніх педагогів Інтегроване заняття «Життя тварин узимку», у ході якого забезпечили розвиток різних форм компетенцій дошкільників. Помічник вихователя Козачок Надія Іванівна вміло та працювала із найменшими вихованцями.

   

Продовження впровадження інноваційних підходів щодо забезпечення  гармонійного розвитку особистості відбулося під час перегляду освітнього процесу в початковій школи. Вчитель першого класу Шаповал Тетяна Олександрівна використала технології особистіснозорієнтованого, компетентнісного навчання з розділу програми «Я досліджую світ».

Використання Lego-технологій продемонструвала Коновал Світлана Миколаївна  з учнями другого  класу  на уроці української  мови.

Цікаво та творчо  використала  метод проектів  вчитель 3 класу Головко Марина Вікторівна у ході інтегрованого уроку (математика, українська мова, трудове навчання) з використанням STEM-технологій. Хоча третьокласники і не навчаються за програмою НУШ, проте вчителем було використано ряд форм і методів роботи НУШ, що позитивно вплинуло на хід та результати уроку.

         У ході педагогічного брифінгу, який провела  методист Центру розвитку дитини «Берізка» с.Шрамківка Юрченко Світлана Іванівна, керівник районного постійно діючого семінару з проблем наступності, педагоги також отримали  теоретичні знання щодо забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в рамках впровадження концепції «Нова українська школа». Педагоги брали активну участь в обговоренні проблеми. 

          На засіданні  круглого столу   в.о. завідувача районного методичного кабінету Легоша Наталія Володимирівна та методист районного методичного кабінету Просяник Олена Миколаївна ознайомили педагогів із психолого-педагогічним порадником щодо забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками освіти в рамках впровадження концепції «Нова українська школа», підвели підсумки.« повернутися до списку новин