Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК У ЗАЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ РАЙОНУ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

 

       На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 № 931 та з метою розкриття потенційних можливостей шкільної бібліотеки, сприяння реалізації основних пріоритетів Нової української школи, популяризації книгочитання, наказу Управління освіти і науки ЧОДА  від 03.09.2020 № 84/01-06 «Про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек» та наказу відділу освіти Драбівської райдержадміністрації № 138 від 01.10.2020 з 1 по 31 жовтня у закладах загальної середньої освіти району був проведений сьомий місячник шкільних бібліотек, який проходив у рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів».

     Головна мета Всеукраїнського місячника – привернення уваги до екологічних проблем і активізація роботи бібліотеки з екологічної просвіти підростаючого покоління спільно з учасниками освітнього процесу.

    Використовуючи методичні рекомендації щодо проведення у 2020 році Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, підготовлені Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Державною науково-педагогічною бібліотекою України ім. В.О. Сухомлинського, шкільними бібліотекарями та учителями закладів загальної середньої освіти  були проведені різного виду заходи: круглі столи: «Що ми залишимо нащадкам», екологічна година «Любити природу – означає любити свою Батьківщину», бесіди «Збережемо природу рідного краю», «Милосердя до природи і людини», «Природа вчить та виховує», екологічне свято «Земля – наш спільний дім», конкурси малюнків «Планета в руках у дітей», «Земля радіє від краси»,  екологічний брейн-ринг «У природи жива душа», «Ми всі господарі природи, тож бережімо її вроду», екологічний калейдоскоп «Зупинімось – останній шанс: ця планета не тільки для нас», бібліографічний огляд літератури «Обіймемо землю красою і любов’ю» та інші.

     Шкільні бібліотекарі району постійно шукають нові форми роботи, які допомагають вихованню творчих особистостей, розвитку екологічної культури сучасних учнів. Для того, щоб організувати цю роботу ефективно, бібліотекарі постійно вивчають інформаційні потреби користувачів у екологічній тематиці, організовують обслуговування запитів користувачів на основі сучасних інформаційних технологій.

      Особливо хочеться відмітити роботу з учнями бібліотекарів таких шкіл: Пазіменко В.К. (Нехайківський НВК «ЗОШ І-Ш ст. - днз»), Маргарян В.В. (Ковалівський НВК «ЗОШ І-Ш ст. – днз»), Черкезової С.В. Перервинцівський НВК «ЗОШ І-Ш ст. – днз»).

 

 

  

  

 

  

 

 « повернутися до списку новин