Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Семінар-практикум керівників гри «Сокіл» («Джура»)

19 лютого на базі районного Будинку дитячої творчості відбувався семінар-практикум керівників та виховників роїв закладів освіти району.

Розпочала семінар методист райметодкабінету райдержадміністрації  Валентина Перепелиця, яка    закцентувала увагу на значенні гри «Сокіл» («Джура») як сучасній формі військово-патріотичного виховання учнівської молоді, підкресливши нові зміни у наказі Міністерства освіти і науки України від 24.10.2019 року №1342 «Про проведення у 2019/2020 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Також було  підведено підсумки проведення районного етапу гри у 2018/2019 н.р. та участь переможця районного етапу гри в ІІ обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

  Практична частина семінару, яку провів керівник рою імені Івана Богуна Володимир Пшеченко, вчитель фізичної культури Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ст., була спрямована на ознайомлення керівників та виховників з  етапами виконання етапу «Медично-рятувальний комплекс «Козацька безпека», завданням якої є надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого «Рятівник».   

Учасники семінару не лише мали змогу обговорити умови проведення конкурсів та змагань І (районного) етапу гри, яка відбудеться на базі  Золотоношківської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 « повернутися до списку новин