Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

     На сьогодні проблема торгівлі людьми залишається актуальною для будь-якої країни світу. Не обминула вона і Україну. Складна економічна ситуація, високий рівень безробіття, нелегальна трудова міграція, воєнні дії на частині її території, а головне, правова необізнаність громадян  є  головними умовами, що призводять до існування цього явища.

  Ризики, пов’язані з торгівлею людьми такі як трудова експлуатація, сексуальна експлуатація, проституція та порнобізнес, примусове жебрацтво, примусове втягнення у злочинну діяльність, примусове вилучення органів, продаж дітей, сурогатне материнство  набули сьогодні глобального розмаху.
      Привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно протидіяти цьому злочину – важливі напрями багатовекторної боротьби з цим ганебним явищем.
       День 30 липня Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй обрала для активної повсюдної кампанії з підвищення рівня поінформованості громадян стосовно проблеми торгівлі людьми, оголосивши його Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.
       Чим раніше людина буде поінформованою щодо цієї страшної загрози, тим більше у неї шансів не бути ошуканою і не потрапити до ситуацій, пов’язаних з торгівлею людьми.
      Освітяни   розуміють важливість проведення інформаційно-просвітницької роботи з попередження торгівлі людьми, тому
відділом освіти розроблено план заходів  щодо запобігання торгівлі людьми, які проводяться у закладах освіти  упродовж   року . Дітей і молодь вчать бути обачливими, уважними, аби не потрапити в тенета спритних ділків-вербувальників. 
    Пам’ятаймо про небезпеку, відзначимо Всесвітній день протидії торгівлі людьми!
   Застережімо наших дітей від загрози сучасного рабства!« повернутися до списку новин