Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Педагогічна майстерня вихователів закладів дошкільної освіти з проблеми: «Формуємо творчу особистість дитини дошкільного віку»

  14 березня 2019 року на базі  днз «Берізка» с.Безбородьки відбулася педагогічна майстерня вихователів  закладів дошкільної освіти з проблеми: «Формуємо творчу особистість дитини дошкільного віку».

 

 Мета методичного заходу: конкретна допомога педагогічним працівникам з означеної проблеми, знаходження неординарних шляхів удосконалення якості освітнього процесу, формування життєвих компетенцій дошкільників, їх соціалізація.

Своїми творчі надбання роботи з дітьми дошкільного віку щодо формування у них  компетенцій з освітньої лінії «У світі культури», «Дитина у природному довкіллі» педагогам району демонструвала вихователь днз «Берізка» с.Безбородьки Вакула Л.Г..

  Вона провела інтегроване заняття з дітьми середнього та старшого дошкільного віку на тему«ВЕСНЯНА ПТАШКА»,у ході якого діти закріплювали знання про переліт­ні птахи, організовували  експериментально-дослідницьку діяльність, висловлювали свої вра­ження та почуття від спілкування з природою за­собами художнього слова і мистецтва, вправлялися у  виготовленні птахів,   отримували позитивні емоції від приготування страв.

 

 

 

  У ході заходу  Вакула Л.Г. організувала творчу педагогічну майстерню для колег  на тему: «Магічні перетворення». Вона ознайомила педагогів із нетрадиційними техніками ліплення у роботі з дітьми дошкільного віку:

- ліплення із пластиліну ( пластилінографія, «ковбасна техніка»(cane))

       - ліплення з муле-патат ( «шнурки», акварельна техніка).

 - ліплення з холодного  фарфору (полімерна глина,техніка «калейдоскоп») та провела практикум із слухачами.

 

     Завідувач днз «Берізка» с.Безбородьки Лебідь Н.М.презентувала гостям предметно-ігрове та навчальне середовище груп закладу. Присутні відзначили  творчість, оригінальність у естетичному оформленні ігрових та навчальних осередків, куточків здоров’я.

 

 

 Методист районного методичного кабінету Просяник О.М провела  з вихователями методичний воркшоп: «Забезпечення розвитку художньо-продуктивної компетенції дітей старшого дошкільного віку».

 

Провела та підготувала методист РМК                        Просяник О.М                           

 

 « повернутися до списку новин