Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Підготуємо заклади освіти до нового навчального року разом

    

    З метою підготовки  закладів освіти Драбівщини до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період відділом освіти райдержадміністрації  розроблені конкретні заходи з  підготовки   закладів освіти до початку нового навчального року та їх стабільної роботи в опалювальному сезоні 2020-2021 років, які затверджені наказом по відділу освіти  від  10.06. 2020 року  № 88  «Про підготовку матеріально-технічної бази закладів освіти району   у новому 2020-2021 навчальному році та  до роботи в осінньо-зимовий період».

                Хоча до початку навчального року залишається  більше місяця, проте робота у закладах освіти – у розпалі: допоки дітвора відпочиває, у  закладах  освіти активно ведуться ремонтні роботи.

      Відділом освіти проведено  закупівлю фарби  за спрощеною процедурою для проведення поточних робіт:  малярно-побілочних робіт, ремонту штукатурки, стель, стін, часткового ремонту підлог, панелей тощо.

     Відділ освіти дякує головам смт.Драбів (Хмара В.І.), с. Білоусівка (Левченко С.В.), с.Кантакузівка (Крикун О.В.), с.Перервинці (Івко П.П.), с. Свічківка (Давиденко В.М.),  с.Степанівка (Деркач В.О.), с.Погреби (Приймак С.В.), с.Нехайки (Петренко С.В.), с.Яворівка (Латиш С.О.), с.Жорнокльови (Миколаєнко Г.М.) за можливість забезпечити поточні ремонти у закладах освіти.

   Сподіваємось, що 1 вересня 2020 року учні зайдуть у свіжопофарбовані класи і перед школярами відкриється дорога до знань.« повернутися до списку новин