Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Пробне ЗНО-2021

         Пробне  зовнішнє незалежне оцінювання щорічно організовується з метою ознайомлення  із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо) та  структурою та змістом тестових зошитів.

      З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО -2021  з переліку всіх навчальних предметів:

українська мова, 

українська мова і література,

історія України,

математика,

біологія, 

географія,

фізика, 

хімія,

англійська, іспанська,

німецька та французька мови.

          Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме протягом 05-19 січня 2021 року на сайті  Київського регіонального центру оцінювання якості освіти: http://kyivtest.org.ua

          До 25 березня 2021 року буде розміщена інформація про час і місце проходження пробного ЗНО на інформаційних сторінках учасників.

    Тестування з усіх навчальних предметів відбудеться 10 квітня 2021 року.

    Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року.  

       З огляду на те, що деякі здобувачі освіти не мають змоги постійно відвідувати заклади освіти, Український центр оцінювання якості освіти спільно з ГС «Освіторія» і МФ «Відродження» планують підготувати низку відеороз’яснень до завдань пробного ЗНО-2021. Минулорічні відеоматеріали доступні на youtube каналі ГС «Освіторія», а також на платформі iLearn додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.« повернутися до списку новин