Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

Медалісти-2019: гордість шкіл та надія району

   Після завершення навчального року та складання випускниками 11 класів зовнішнього незалежного оцінювання підбиваються підсумки результатів навчання. Серед випускників є ті, хто протягом років, проведених у стінах навчальних закладів, докладав чималих зусиль у навчанні, старався засвоїти максимальну кількість знань, був активним учасником шкільного життя. Це - гордість шкіл та надія району - золоті та срібні медалісти.

  В цьому році після складання ЗНО та оприлюднення їх результатів (результати ЗНО впливають на оцінку в свідоцтві про здобуття повної загальної середньої освіти випускників) з 10 претендентів на золоті та срібні медалі в Драбівському районі підтвердили свої знання  cім медалістів. То хто ж вони, наші випускники-медалісти?

Золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» отримали:

1. Мороз Роман (Драбівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. С.В.Васильченка – гімназія»);

2. Писаренко Юлія (Драбово–Пристанційна ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Срібну медаль «За досягнення у навчанні» мають:

1. Руденко Катерина (Бирлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

2. Вихор Яна (Білоусівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

3. Купріна Каріна (Драбівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка – гімназія»);

4. Колос Ігор (Шрамківська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

5. Бондар Юлія (Погребська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

Два випускники- медалісти  отримали максимальний результат за ДПА (12 балів) , зокрема учениця Бирлівської загальноосвітньої школи Руденко Катерина - з трьох предметів: української мови (учитель Губатенко В.І.), історії України (учитель Молчанова Л.Г),  англійської мови  (учитель Кириченко В.О.) та учень Драбівського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів ім. С.В.Васильченка –гімназія» Мороз Роман - з двох предметів: української мови (учитель Івченко Л.Д.) та історії України (учитель Нога Т.Б.).

 

Ми разом із вами  радіємо вашим успіхам, зичимо здійснення бажань та втілення  мрій!

 « повернутися до списку новин