Відділ освіти Драбівської районної державної адміністрації

КОЛЕГІЯ ВІДДІЛУ ОСВІТИ

 

 28 грудня 2017 року у великому залі засідань Будинку рад відбулася колегія  відділу освіти райдержадміністрації.

  У роботі колегії взяли участь начальник відділу освіти Рудченко Тамара Василівна, голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Перетятько Валентина Олексіївна, працівники відділу освіти, керівники закладів освіти району.

 Запрошений на засідання колегії Володимир Дмитрович Дзега, голова Драбівської районної ради, щиро привітав всіх присутніх з наступаючими святами та побажав миру, спокою, впевненості у майбутньому та наснаги творити і працювати.

 Під час роботи колегії  розглядалися питання про підсумки харчування в 2017 році в закладах освіти району ( Носок О.О. – технолог по харчуванню); про взаємодію педагогічних колективів та батьків  щодо формування життєвої компетентності у дітей дошкільного віку ( Просяник  О.М. – методист РМК; співдоповідачі: Ситник В.І. – директор ЦРД «Берізка» с.Шрамківка, Мариняка В.Г.- директор дошкільного закладу освіти «Веселка» с.Гречанівка); про стан з охорони праці, безпеки життєдіяльності,  пожежної безпеки та учнівського травматизму в закладах освіти району (Баштан В.П. – інженер з охорони праці); про виконання районної Програми розвитку дошкільної освіти на 2012-2017 роки (Просяник  О.М. – методист РМК); про підсумки інтернет – олімпіад та районного етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів (Шевчук В.С. – завідувач РМК); про організацію інклюзивного навчання (Демидюк О.В. – завідувач ПМПК); про роботу шкільних бібліотек (Перепелиця В.В. – бібліотекар РМК); про виконання районної Програми національно-патріотичного виховання (Вольф Л.Г. – методист РМК); про виконання рішень попередніх колегій, про позашкільну освіту в  районі (Вольф Л.Г. – методист РМК); про хід виконання районної цільової програми «Інноваційні навчальні заклади Драбівщини» на період до 2020 року (Рудченко Т.В. – начальник відділу освіти).

 За результатами роботи колегії були прийняті відповідні рішення.

 Святковий настрій присутнім подарували своїм виступом вихованці районного Будинку дитячої творчості у супроводі Діда Мороза та Снігуроньки.« повернутися до списку новин